اطلاع رسانی حساب کاربری دینون اکسپلور صفحه نخست
ترفندهای برنامه نویسی
پرسش سوال

دسته بندی مقالات

تغییر واحد اندازه گیری از اینچ به سانتیمتر در پاورپوینت

تغییر واحد اندازه گیری از اینچ به سانتیمتر در پاورپوینت

پاورپوینت سیستم اندازه گیری را که رایانه شما استفاده می کند نمایش می دهد، بنابراین برای تغییر از اینچ به متریک (یا برعکس)، به جای پاورپوینت، تغییر را در کنترل پنل در ویندوز انجام دهید.

مراحل انجام :

1- بستن پاورپوینت.

2- با انجام یکی از موارد زیر به کنترل پنل بروید.

در ویندوز 10 روی Start کلیک کنید و Control Panel را تایپ کنید.

در ویندوز 8، از لبه سمت راست صفحه به داخل بکشید و سپس روی Search ضربه بزنید. (اگر از ماوس استفاده می کنید، به گوشه سمت راست بالای صفحه اشاره کنید، نشانگر ماوس را به سمت پایین حرکت دهید و سپس روی جستجو کلیک کنید.) در کادر جستجو وارد Control Panel شوید، روی Apps کلیک کنید.

3- برنامه ای را انتخاب کنید که منطقه را در نام خود دارد. (نام دقیق بسته به نسخه ویندوزی که استفاده می کنید متفاوت است.)

اگر از Windows 10، Windows 8 یا Windows 7 استفاده می‌کنید، در کادر گفتگوی Region یا Clock, Language and Region، روی تب Change Date, Time or Number Formats کلیک کنید و سپس روی تنظیمات اضافی کلیک کنید. Metric را از لیست Measurement system انتخاب کرده و روی OK کلیک کنید.

اگر از Windows Vista یا Windows XP استفاده می‌کنید، روی تب Regional Options و سپس Customize کلیک کنید. در تب Numbers، در لیست سیستم اندازه‌گیری، روی Metric کلیک کنید. تغییرات را اعمال کنید.

4- پاورپوینت را شروع کنید.

خط کش (و کادرهای محاوره ای که واحدهای اندازه گیری را نشان می دهند) اکنون اندازه گیری ها را در سیستمی که شما انتخاب کرده اید نمایش می دهد.

منبع : سایت مایکروسافت

انتشاربروزرسانیمطالعهدسترسی
1402/11/271402/11/2739 مرتبهرایگان

پرسش و پاسخ کاربران