اطلاع رسانی حساب کاربری دینون اکسپلور صفحه نخست
سامانه آموزشی وب مب
پرسش سوال

دسته بندی مقالات

طراحی سایت در 5 دقیقه

طراحی سایت در 5 دقیقه

در سایت ساز آنلاین و خوش نام وب مب به نشانی اینترنتی  webmeb.ir امکان پذیر بوده و شما میتوانید با ثبت نام در این سایت با نازل ترین قیمت سایت خود را ایجاد نمائید .

برای ایجاد سایت در 5 دقیقه  با سامانه قدرتمند سایت ساز فارسی آنلاین webmeb.ir   این امکان را برای شما فراهم می شود تا با داشتن کمترین دانش فنی کلیه محتوای سایت خود از جمله منو ها ، صفحات مختلف سایت ، اخبار و مقالات ، تصاویر و اسلاید ها ، ویدئو ها و .. را تنها با کلیک کردن ساده تغییر دهید.

یکی از مزایای مهم سایت ساز آنلاین وب مب امکان ویرایش تمامی محتوای قالب آماده خریداری شده مطابق میل و سلیقه شما کاربران گرانقدر میباشد .

شما برای ایجاد یک سایت حرفه ای فقط کافیست به قسمت ثبت نام سایت سازوب مب وارد شده  و با انتخاب یک  قالب از ده ها قالب موجود برای جهانی شدن و ورود به دهکده جهانی اینترنت آماده شوید .

در سایت سازوب مب  webmeb.ir با پرداخت فقط 48هزار تومان شما میتوانید به مدت یک ماه از امکانات ویژه سایت ساز استفاده نموده و در صورت رضایت از خدمات ما سایت خود را به مدت شش مه یا یکسال تمدید نمائید .

در موقع ثبت نام و با پرداخت 48 هزار تومان اولیه ما به شما یک دامنه با پسوند ir.  بهمراه فضای نامحدود برای ایجاد صفحات اینترنتی و تصاویر شما  هدیه میدهیم . 

در صورتی که شما بخواهید  مالکیت دامنه  ir. را داشته باشید میبایست ابتدا نسبت به ثبت نام در ایرنیک اقدام و برای خود شناسه ایرنیک تهیه فرمائید .

انتشاربروزرسانیمطالعهدسترسی
1402/11/151402/11/1539 مرتبهرایگان

پرسش و پاسخ کاربران