اطلاع رسانی حساب کاربری دینون اکسپلور صفحه نخست
صفحه رسمی دینون
پرسش سوال

دسته بندی مقالات

نسخه 1 دینون ، شروع به کار

نسخه 1 دینون ، شروع به کار

با سلام و عرض احترام

نسخه نهایی سایت دینون پس از حدود یکسال برنامه نویسی رونمایی گردید. در سایت دینون کاربران گرامی می توانند صفحه شخصی خود را راه اندازی نموده و در آن مطالب آموزشی در هر زمینه ای منتشر نمایند ، همچنین امکان پرسش و پاسخ کاربران محترم در هر صفحه فراهم می باشد ، قابلیت پرسش و پاسخ برای اولین بار در ایران در میان امکانات سایت دینون قرار داده شده است و قابلیتی بسیار کاربردی و حرفه ای برای مدیران صفحات بحساب می آید.

تمامی محتوای صفحات کاربران به صورت پیشرفته در گوگل و 160 موتور جستجوگر به صورت هوشمند ایندکس می گردد  و دینون دارای سیستم سئو با بهره گیری از هوش مصنوعی می باشد. همچنین در برنامه نویسی امکانات دینون از فناوری 3 لایه استفاده شده است و دینون دارای سیستمی قوی ، ایمن و یکپارچه جهت نگهداری اطلاعات می باشد.

مدیران  محترم صفحات می توانند برای صفحه خود اشتراک لحاظ نمایند تا دسترسی دیگران به مطالب پس از خرید اشتراک صفحه میسر باشد. به این ترتیب دینون می تواند به یک منبع درآمد عالی و پایدار برای مدیر صفحه تبدیل شود.

تیم پشتیبانی دینون همواره در تلاش است بهترین امکانات و قابلیت ها را در اختیار کاربران محترم سایت قرار دهد ، لذا از شما خواهشمندیم چنانچه ایده ای برای ارتقای قابلیت های دینون دارید و یا اینکه باگ و مشکلاتی در روند فعالیت سایت می بینید ، آن را از طریق بخش پشتیبانی به ما اطلاع دهید تا آن را بررسی کرده و در آپدیت های آتی دینون لحاظ نماییم.

با تشکر از حسن توجه شما

شریفی ، مدیریت سامانه دینون

انتشاربروزرسانیمطالعهدسترسی
1402/10/201402/10/2558 مرتبهرایگان

پرسش و پاسخ کاربران