دینـون منـوی عمومـی بستـن منـو منـوی کاربـری بستـن منـو

دربـاره سایت دینـون

درباره سایت دینـون و نحوه فعالیت در آن بیشتـر بدانیـد.

إِنَّ اللَّهَ هُوَ الرَّزَّاقُ ...

سلام. به دینـون خوش آمدید.

با ثبت نام در سایت دینـون می توانید غرفـه شخصـی خود را با امکاناتی پیشرفتـه به صورت کاملا رایگان تاسیس نمایید.

صفحـه نخست

ثبت نام جدیـد

ورود به درگــاه


dnis.ir

نسخه اندروید دینـون

کسب درآمد آسان


دسترسـی استانی ...


دسترسـی سریـع ...


بیشتـر بدانیـد ...

درباره سایت دینـون

سایت دینـون اولین سامـانه هوشمنـد ارائـه غرفـه دیجیتـال در ایـران می باشد.

با استفاده از امکانات منحصر به فرد دینـون می توانید نسبت به ساخت غرفـه شخصـی اقدام نموده و برای محصولات و خدمات خود به صورت آنلاین بازاریابی کرده و مشتریان بی شماری را جذب نمایید.

همواره سعی ما بر ارائه خدمات و سرویس عالی و با سرعت بالا می باشد که به این منظور سایت دینـون به صورت همزمان در ۳ سرور حرفه ای واقع در کشور ایـران ، آلمان و آمریکا قرار گرفته است و این سـرورها به صورت ابـری و کاملا موازی اقدام به سرویس دهی می نمایند ، فلذا سرعت بالا و عدم قطعی و کندی سایت را برای کاربران به ارمغان می آورند.

در طراحی قابلیت های سایت دینـون تلاش کرده ایم که همه امکانات به صورت آسان و ساده در اختیار کاربران قرار بگیرد و افرادی که اطلاعات چندانی از فضای مجازی ندارند بتوانند از آن به سهولت استفاده کنند.

اگر شما صاحب کسب و کار ، مغازه ، تولید کننده و ارائه دهنده خدمات هستید ، توصیه می کنیم که به صورت رایگان در سایت دینـون اقدام به ساخت غرفه نمایید و محصولات خود را در تمام ایران در معرض دید هزاران کاربر قرار داده و به این صورت مشتریان خود را روز به روز افزایش دهید.


نحـوه فعالیت دینـون

نحوه فعالیت سایت دینـون به این صورت است که کاربران پس از ثبت نام و ورود به درگاه کاربری ، اقدام به ساخت غرفـه اختصاصـی خود به صورت رایگان می نمایند.

سپس می توانند محصولات و یا خدمات خود را در تمامی زمینه ها و بدون محدودیت در نوع و یا دستـه خاصی ثبت کرده تا در غرفـه آنها نمایش داده شود.

به جهت جلب رضایت کاربران و عدم معطلی آنها برای نمایش غرفـه و محصولاتشان در سایت دینـون ، کلیه موارد بدون تایید تیم پشتیبانی سایت و به صورت مستقیم و بلافاصله پس از ثبت ، در سایت نمایش داده می شود.

سایت دارای دیتابیس کامل جهت تمامی شهرهای ایران شامل ۴۰۰ مورد می باشد و تقریبا تمامی مشاغل موجود در کشور ایران را شامل می شود. فلذا جامعه کاربرانی که می توانند در سایت دینـون استفاده نمایند ، بسیار زیاد بوده و همه اصناف و صاحبان کسب و کارهای مختلف می توانند اقدام به ساخت غرفـه نمایند.

تمامی این امکانات و قابلیت ها به صورت رایگان و به جهت رونق کسب و کار هموطنان گرامی ارائه می گردد.

در سایت دینون می توانید غرفـه شخصـی خود را با قابلیت ثبت محصـولات و ذکر کامل جزئیات به صورت کاملا رایگان تاسیس نمایید.

غرفه ها و محصولات به صورت هوشمند در دسته بندی های کاربردی قرار داده می شوند و می توان از این سایت به عنوان مرجعی برای یافتن کالا و خدمات بهره گرفت.

تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است ؛SiteMap.xml

Dinon.ir