دینـون

آموزش کار با پانل ماشین لباس شویی LG

بروز رسانی : 1399/09/14        علاقـه : 52        بازدیـد : 274

آموزش کار با پانل ماشین لباس شویی LG
 

لازم است کارکرد دکمه های ماشین لباسشویی ال جی را به خوبی بدانیم تا بتوانیم استفاده صحیح و کاملی از دستگاه داشته باشیم. به دلیل تشابه و یکسان بودن لغات و واژه های روی لباسشویی ال جی، استفاده از این آموزش برای تمامی مدل ها و ظرفیت های 6، 7، 8، 9 و 10٫5 کیلویی امکان پذیر است.

نمونه اول

https://Dinon.ir/Files/sxzozeszusczen.jpg
Format : jpg
 

1- دکمه پاور (Power)
با فشردن این کلید لباسشویی روشن و خاموش می شود.
2- دکمه شروع/ توقف (Start/Pause)
با فشار دادن دکمه شروع یا توقف، امکان آغاز سیکل شستشو و یا متوقف ساختن آن را دارید. در صورتی که عمل توقف انتخاب شده باشد و یا در پایان سیکل شستشو باشید، به مدت 1 الی 2 دقیقه درب باز نخواهد شد.
3- صفحه نمایش (Display)
صفحه نمایش مواردی چون تنظیمات، زمان باقیمانده، قابلیت های دلخواه و پیامهای وضعیت دستگاه را نمایش می دهد. زمانی که دستگاه روشن باشد، تنظیمات پیش فرض بر روی صفحه نمایش روشن می شوند.
صفحه نمایش زمان باقیمانده را در نمایشگر دیجیتال نشان می دهد. در زمانیکه دستگاه بصورت اتوماتیک مشغول محاسبه وزن سبد لباسها می باشد، چشمک زدن یا حالت تشخیص روی خواهد داد. با توجه به مدل لباسشویی، اعداد مربوط به دور چرخش دستگاه ممکن است متفاوت باشند.
4- ولوم برنامه ها (Program Knob)
برنامه های مختلف بر اساس نوع لباس ها وجود دارند که به کمک ولوم چرخشی قابل انتخاب هستند. با انتخاب هر یک از برنامه ها لامپ مربوط به آن روشن می شود.
5- تنظیمات دلخواه (Options)
این بخش امکان انتخاب تنظیمات اضافی را به صورت دلخواه به شما می دهد که در صورت انتخاب شدن هر یک، چراغ مربوط به آن روشن می شود. با استفاده از این کلیدها می توانید تنظیمات دلخواه را پس از انتخاب برنامه اصلی شستشو اعمال نمایید.

https://Dinon.ir/Files/sxzozesnsrxreo.png
Format : png
 

1- عادی یا نرمال: پارچه های پنبه ای و کتان مانند حوله های پنبه ای، تیشرت و البسه کتان – این گزینه را برای کاهش زمان و انرژی مصرفی در هنگام سیکل خشک کردن لباس ها انتخاب کنید.
2- آماده اتو: برای البسه کتان و پنبه ای که در انتهای سیکل آماده اتو باشند – برای اینکه لباسها آماده و به راحتی قابل اتو باشند، خشک کردن را در شرایط مرطوب اتمام می کند.
3- دمای پایین: برای پارچه های حساس و ظریف و الیاف مصنوعی مناسب برای برنامه های ضد چروک و ترکیبی – برای کاهش صدمات وارده به لباسها در دمای پایین خشک می کند.
4- نرمال بهینه: مشابه با برنامه خشک کن عادی با قابلیت مصرف انرژی کمتر.

بقیه آموزش و پانل ها در ادامه مطلب ...


محدودیت دستـرسی ...

جهت مشاهده ادامه مطلب ؛ وارد درگاه کاربری خود شوید.

ورود به درگاه کاربری

علی نصیری

علی نصیری

امتیـاز فنـی :1197واحد


پرسـش سـوال
ثبت مطلب :1399/09/14
بـروز رسانی :1399/09/14
شناسه مطلب :65
قیمت مطلب :0 تومان

علاقه مندان اخیـر

  • 1400/01/23

دینـون ؛ پلتفـرم انتشـار علـم و دانـش در ایـران ...

تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است ؛SiteMap.xml

Dinon.ir