دینـون

آموزش کامل برنامه های ماشین لباس شویی LG

بروز رسانی : 1399/09/14        علاقـه : 49        بازدیـد : 259

آموزش کامل برنامه های ماشین لباس شویی LG
 

در صورتی که طرز کار با ماشین لباسشویی ال جی را بلد نباشید و در انتخاب برنامه شستشوی مناسب دچار اشتباه شوید، ممکن است به لباس های خود آسیب رسانده و حتی موجب استهلاک بیش از اندازه دستگاه شوید. در این مطلب قصد داریم تا به صورت کامل، نحوه کار با ماشین لباسشویی ال جی 6 تا 10.5 کیلویی را به همراه معنی کلمات روی لباسشویی ال جی، انواع تنظیمات برنامه شستشوی را برای شما توضیح دهیم.
روش کار با لباسشویی ال جی به این صورت است که ابتدا با در نظر گرفتن ظرفیت دستگاه (6، 7، 8، 9 و یا 10٫5 کیلویی) مقدار مناسب لباسها را در داخل دیگ دستگاه قرار داده و سپس درب آن را می بندیم. سپس به مقدار مناسب پودر لباسشویی و یا مواد مشابه آن (مایع و قرص شستشو) را در محفظه جاپودری لباسشویی ال جی می ریزیم. البته مایع را می توان در داخل دیگ هم ریخت و قرص را باید حتما در داخل دیگ قرار داد. در صورتی که بخواهیم چند مرتبه شستشو و یا پیش شستشو داشته باشیم، بخش های کوچکتر محفظه جاپودری را هم باید پودر بریزیم. همچنین برای نرم کننده هم قسمت مخصوصی تعبیه شده است، که در صورت نیاز به استفاده از نرم کننده باید در این قسمت مایع نرم کننده ریخته شود.

https://Dinon.ir/Files/sxzozncoesurvu.jpg
Format : jpg
 

حال با زدن دکمه power یا همان استارت لباسشویی را روشن می کنیم و با توجه به نوع لباسها، جنس آنها و میزان کثیفی لباسها برنامه شستشوی مناسب را انتخاب می کنیم .تمامی برنامه های شستشوی لباسشویی ال جی در ادامه مطلب توضیح داده شده است).

برنامه شستشوی پنبه ای (Cotton)

جنس لباس مناسب: برای لباسهای رنگی سبک (پیراهن، لباس شب، پیژامه و…) و لباسهای کتان سفید نسبتا کثیف (لباس زیر) – دمای مناسب: 60 درجه سانتیگراد (سرد تا 95 درجه) – در این برنامه شستشو به کمک حرکات متفاوت دیگ عملکرد بهتری از لباسشویی دیده می شود.

برنامه شستشوی پنبه ای کم مصرف (Cotton Eco)

مشابه با برنامه پنبه ای است که در برخی مدل ها cotton+ نامگذاری شده است – دمای مناسب: 40 درجه سانتیگراد (سرد تا 60 درجه) – با مصرف حداقل انرژی عملکرد شستشوی بهینه را ارائه میکند.

برنامه شستشوی ضد چروک (Easy Care)

جنس لباس مناسب: پلی آمید، اکریلیک، پلی استر – دمای مناسب: 40 درجه سانتیگراد (سرد تا 60 درجه) – این برنامه مناسب پیراهن های پرمصرف روزانه که نیازی به اتو ندارند مناسب است.

ادامه برنامه های ماشین لباس شویی LG را در ادامه مطلب بخوانید ...


محدودیت دستـرسی ...

جهت مشاهده ادامه مطلب ؛ وارد درگاه کاربری خود شوید.

ورود به درگاه کاربری

علی نصیری

علی نصیری

امتیـاز فنـی :1194واحد


پرسـش سـوال
ثبت مطلب :1399/09/14
بـروز رسانی :1399/09/14
شناسه مطلب :64
قیمت مطلب :0 تومان

علاقه مندان اخیـر

  • 1400/01/23

دینـون ؛ پلتفـرم انتشـار علـم و دانـش در ایـران ...

تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است ؛SiteMap.xml

Dinon.ir