قوانین و مقررات

قبل از ایجاد حساب کاربری نسبت به مطالعه دقیق قوانین و مقررات اقدام نمایید.

تعاریف کلی

مدیر : آقای میثم شریفی به عنوان مدیر و صاحب امتیاز سامانه هوشمند دینون

دینون : سامانه انتشار علم و دانش در ایران با آدرس اختصاصی https://Dinon.ir که با هدف پرسش و پاسخ علمی و آموزشی به صورت تخصصی فعالیت می کند.

پنل کاربری : پنلی است که از طرف دینون در اختیار کاربران قرار گرفته و از این طریق می توانند از آن بر اساس چهارچوب قانون استفاده نمایند.

شرایط عمومی

1-1- بازدید از سایت دینون بدون ایجاد حساب کاربری امکان پذیر است ؛ ولی برای استفاده از خدمات های دیگر باید حساب کاربری ایجاد شود.

1-2- کاربران برای استفاده از خدمات این سامانه می بایست نسبت به مطالعه قوانین و مقررات اقدام نمایند و ثبت نام ایشان به منزله قبول این قوانین می باشد.

1-3- دینون در هر زمان می تواند حساب کاربران خاطی و متخلف را مسدود کرده و موجودی پنل آنها را مسترد نماید و در این خصوص ملزم به پاسخگویی نیست و فقط گزارشی از روند و دلیلی را برای کاربر ارسال می کند و کاربر در این خصوص هیچ گونه حقی برای اعتراض (از هر طریق) را ندارد.

پنل کاربری

2-1- شخص حقیقی یا حقوقی می تواند نسبت به ایجاد حساب کاربری در سایت دینون اقدام نماید.

2-2- هر پنل کاربری برای همیشه به صورت رایگان فعال خواهد بود و دینون هزینه ای به عنوان اشتراک از کاربران دریافت نمی نماید.

2-3- دینون می تواند در هر زمان و با اطلاع قبلی و با ارایه دلیل حساب کاربری را بسته و موجودی پنل آن را مسترد نماید.

2-4- پنل کاربری مختص استفاده شخص ثبت نام کننده است ؛ در صورت ارائه رمز عبور به سایرین و بروز هر گونه اشکال ؛ شخص کاربر مسئول خواهد بود.

2-5- تنها اشخاصی که بیش از 12 سال سن دارند و واجد اهلیت قانونی باشند می‌توانند اقدام به ساختن حساب کاربری نمایند.

شرایط استفاده

3-1- کاربر عادی باید اطلاعات زیر را جهت ثبت نام وارد نماید : نام ، نام خانوادگی ، شماره تلفن همراه.

3-2- سامانه دینون مسئولیتی در قبال عدم انجام تعهدات خود که در نتیجه مواردی خارج از اختیار ، نظیر وقوع بلایای طبیعی ، شرایط غیرعادی ، قطعی کلی شبکه اینترنت و دیتا ، خرابی در هاستینگ ، فیلترینگ و ... باشد ، نخواهد داشت.

3-3- دینون در چگونگی ارتباط بین کاربران ؛ حق دخالت ، بررسی یا موارد مشابه را نداشته و از این باب نیز مسئولیتی متوجه دینون نیست.

3-4- کاربر صرفا محتوایی را می تواند بفروشد که متعلق به وی بوده و یا از صاحب اصلی آن اجازه گرفته شده است.

3-5- در صورت هر گونه تخلف از ناحیه کاربر در خصوص جعل ، کپی برداری و موارد مشابه ، دینون مسئولیتی ندارد.

3-6- تمامی کاربران موظف هستند تنها آموزشهایی را ارائه دهند که با قوانین جمهوری اسلامی ایران سازگاری داشته باشد و در صورتی تخطی تمامی عواقب ناشی به عهده کاربر ناشر می باشد.

حریم خصوصی و اطلاعات محرمانه

4-1- سامانه دینون تمام تلاش خود را جهت حفظ امنیت اطلاعات کاربران بر عهده می گیرد و با به روز ترین فناوری ها، اقدام به حراست از داده ها می نماید.

4-2- اطلاعات اخذ شده از کاربران صرفا جهت بهبود ارائه خدمات، اختصاصی کردن تجربه کاربری، امتیاز دهی به کاربران، پیگیری مطالبات و عودت وجوه در صورت لزوم و هم چنین مکابته و ارتباط با کاربران مورد استفاده قرار می گیرد.

4-3- سامانه دینون تعهد می کند داده های کاربران جز در مورد کارکرد در همین سامانه ؛ برای مقاصد دیگر به کار نرود.

4-4- دینون تمام تلاش خود را جهت رضایت کاربران ، رفع اختلافات ایجاد شده در زمان ارائه خدمات می‌کند.

نحوه پرداخت به کاربران و تسویه

5-1- رسید پرداخت های کاربران بعد از تایید واریز توسط تیم پشتیبانی ، از طریق پیام الکترونیکی صادر و در پنل کاربران قابل مشاهده است.

5-2- کاربر می پذیرد در صورت پرداخت ناموفق از طریق درگاه بانکی ، شخصا مسئول پیگیری وجه کسر شده از سیستم بانکی مربوطه می باشد و از نظر دینون ، وجه مذکور پرداخت شده محسوب نمی گردد و دینون در این خصوص مسئولیتی ندارد.

5-3- در صورت توقف همکاری دینون با کاربر به هر دلیل ، سایت دینون موظف است موجودی پنل را به حساب بانکی اعلام شده از سوی کاربر ، ظرف مدت 5 روز کاری عودت دهد و با ایشان تسویه نماید.

شرایط غیر فعال سازی حساب کاربری

در صورت بروز هر یک از موارد زیر یا بنا به دستور مقام قضایی ، دینون می تواند نسبت به غیر فعال سازی حساب کاربری کاربران ، اقدام نماید. دینون در صورتی که بخواهد نسبت به این امر اقدام نماید ، ابتدا یک اخطار از طریق پیامک به کاربر ارسال می نماید ، در صورت عدم ترتیب اثر وفق اخطار ارسالی ، حساب کاربر غیر فعال می گردد.

1- در صورت نقض هر یک از تعهدات مندرج در قوانین و مقررات سایت
2- در صورت هرگونه فعالیت مغایر با قوانین و مقررات جاری کشور

سایر مقررات

6-1- در صورت تغییر قوانین و مقررات دینون نسبت به اطلاع رسانی در خصوص آن در پنل کابران اقدام می نماید. از تاریخ بارگزاری قوانین جدید در سایت که برای عموم افراد قابل مشاهده باشد، ادعای عدم اطلاع از قوانین قابل پذیرش نخواهد بود.

6-2- دینون در قبال عدم دسترسی منظم کاربر به وب سایت و عدم بررسی اعلان ها از سوی کاربران مسئولیتی نخواهد داشت.

6-3- دینون دسترسی مداوم و بی وقفه به سامانه را تضمین نمی نماید.

6-4- نحوه ارتباط دینون با کاربران از تماس تلفنی و پیامک و کانال های رسمی آن در نرم افزار های پیام رسان می باشد که لیست آنها در سایت موجود است. کلیه پیام های سامانه صرفا از طرق مذکور ارسال و مشاهده شده تلقی می گردد.

6-5- هرگونه اقدامی از سوی کاربر که منجر به ورود خسارت به شهرت ، اعتبار و دارایی‌های دینون شود تخلف تلقی خواهد. دینون این حق را برای خود محفوظ می‌داند که حساب کاربر را مسدود کند و در صورت نیاز ، علیه شخص مذکور اقدام قانونی انجام دهد و حقوق قانونی خود را مطالبه کند.

6-6- تمامی مالکیت سامانه متعلق به مدیر دینون بوده و کاربران صرفا حق استفاده از سامانه را در محدوده تعیین شده دارند و هیچ گاه ، هیچ نوع حقی اعم و نه محدود به مالکیت و سایر موارد به کاربران تعلق ندارد.

6-7- کاربر حق ندارد نرم‌افزار یا اسکریپتی با هدف ایندکس گذاری ، مطالعه یا هر گونه فعالیت داده‌کاوی روی سامانه دینون اجرا کند.

6-8- کلیه اقدامات کاربران در خصوص اقدام به دسترسی غیر مجاز و سایر فعالیت ها که مشمول قانون مجازات رایانه ای یا سایر مقررات کشور گردد، مورد پیگیری قضایی واقع می شود و کاربر متخلف می بایست علاوه بر تحمل مجازات های قانونی تعیین شده نسبت به جبران خسارات وارده به سامانه نیز اقدام نماید.

6-9- در صورتی که کاربر باعث وارد شدن هرگونه ضرر زیانی به دینون و یا سایر کاربران شود کاربر خاطی ملزم به احقاق تمامی حقوق ضایع شده می باشد.

بیشتر بدانید ...

دینـون ؛ پلتفرم انتشار علم و دانش در ایران SiteMap.xml تعرفه خدماتلیست کاربراندرباره دینون تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است.