درگاه کاربری
فعالیت اخیـر دستـه بنـدی کاوش هوشمنـد پشتیبـانی سایت دربـاره دینـون

دربـاره دینـون

معرفی اجمالی سایت دینـون

معرفی دینـون

دینـون ؛ پلتفرم انتشار علم و دانش در ایران ؛ با هدف پاسخگویی تخصصی به سـوالات کاربران در زمینه های مختلف ، توسط میثم شریفی (مدیر و صاحب امتیاز) به صورت تخصصی برنامه نویسی و راه اندازی شده است.

در دینـون شما می توانید سـوالات خود را بپرسید و پاسخ آنها را توسط کارشناسان مجرب دریافت نمایید. در اغلب موارد به صورت رایگان به پاسخ سـوالات خود دست خواهید یافت و در موارد معدودی ، برای دستیابی به پاسخ ، می بایست مبلغی را پرداخت نمایید که این مبلغ توسط کارشناس پاسخگو تعیین می گردد.

شایان ذکر است که شما در هر زمان به آرشیو سوالات مطرح شده توسط کاربران دیگر دسترسی دارید و می توانید از آنها برای افزایش آگاهی و معلومات خود استفاده کنید. همچنین یکی از امکانات جالب سایت این است که می توانید سـوالات خود را به صورت ناشناس و مخفی مطرح نمایید که از این قابلیت می توان در شرایط ویژه و برای سـوالات خاص استفاده نمود.

این پلتفرم اولین سامانه هوشمند پرسش و پاسخ بومی است که سـوالات توسط کارشناسان پاسخ داده می شود و این امر باعث شده که کاربران با خیال راحت و با منبع موثق پاسخ سـوالات خود را دریافت نمایند.

ثبت سـوال جدید

شما هم کارشناس شوید !

در سایت دینـون شما هم می توانید به عنوان کارشناس فعالیت کنید.

لذا از شما خواهشمندیم چنانچه در زمینه خاصی دارای مهارت کافی هستید و می توانید به سـوالات کاربران پاسخ دهید ، فرم درخواست کارشناسی را تکمیل نمایید تا با بررسی مدارک و مهارت های شما ، به جمع کارشناسان سایت دینـون ملحق شوید.

به این ترتیب می توانید علاوه بر پرداخت زکات علم خود ، با تعیین تعرفه برای پاسخ های خود ، درآمـد مناسب و کاملا حلال کسب نمایید.

کارشناس شوید ...

دینـون ؛ پلتفرم انتشار علم و دانش در ایران SiteMap.xml پشتیبانی واتساپقوانین و مقرراتلیست کارشناسان تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است.