درباره سایت دینون

معرفی اجمالی سایت دینون

معرفی دینـون

دینـون ؛ پلتفرم انتشار علم و دانش در ایران ؛ با هدف پاسخگویی تخصصی به سـوالات کاربران در زمینه های مختلف و همچنین انتشار مطالب آموزشی، توسط میثم شریفی (مدیر و صاحب امتیاز) به صورت تخصصی برنامه نویسی و راه اندازی شده است.

در دینـون شما می توانید سـوالات خود را بپرسید و پاسخ آنها را توسط کارشناسان مجرب به صورت کاملا رایگان دریافت نمایید. همچنین به صدها آموزش در زمینه های مختلف دسترسی خواهید داشت که این آموزش ها توسط کاربران با تجربه و متخصص تدوین و منتشر می گردد.

شایان ذکر است که شما در هر زمان به آرشیو سوالات مطرح شده توسط کاربران دیگر دسترسی دارید و می توانید از آنها برای افزایش آگاهی و معلومات خود استفاده کنید. همچنین یکی از امکانات جالب سایت این است که می توانید سـوالات خود را به صورت ناشناس و مخفی مطرح نمایید که از این قابلیت می توان در شرایط ویژه و برای سـوالات خاص استفاده نمود.

این پلتفرم اولین سامانه هوشمند پرسش و پاسخ بومی است که سـوالات توسط کارشناسان پاسخ داده می شود و این امر باعث شده که کاربران با خیال راحت و با منبع موثق پاسخ سـوالات خود را دریافت نمایند.

پرسش سـوال جدید

بیشتر بدانید ...

دینـون ؛ پلتفرم انتشار علم و دانش در ایران SiteMap.xml تعرفه خدماتلیست کاربراندرباره دینون تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است.