دینون ورود به درگـاه ثبت نام جدیـد جستجـوی کلـی بستـن منـو

جستجـو در میـان 46 غرفـه و 175 محصـول

.: مرتب سازی غرفـه ها :.

جدیدتریـن غرفـه ها
بروزتریـن غرفـه ها
محبوب ترین غرفـه ها

.: مرتب سازی محصولات :.

جدیدتریـن محصولات
محبوب ترین محصولات
دربـاره سایت دینـون اخبـار و اطلاعیـه ها غرفـه های محبـوب محصـولات محبـوب
نسخه 2 دینـون با ظاهری زیبا و حرفه ای به زودی افتتاح می گردد.
سامانه تبلیغات آنلاین دنیـس ویژه معرفی وبگاه اینترنتی افتتاح شد.

نحـوه فعالیت سایت دینـون

نحوه فعالیت سایت دینـون به این صورت است که کاربران پس از ثبت نام و ورود به درگاه کاربری ، اقدام به ساخت غرفـه اختصاصـی خود به صورت رایگان می نمایند.

کاربران در مراحل در ساخت غرفـه می توانند علاوه بر وارد کردن شماره های تماس ، استان و شهر و همچنین آدرس کروکی فروشگاه و خدمات خود را ثبت نمایند تا دسترسی کاربران و مشتریان به آنها راحت تر باشد.

سپس می توانند محصولات و یا خدمات خود را در تمامی زمینه ها و بدون محدودیت در نوع و یا دستـه خاصی ثبت کرده تا در غرفـه آنها نمایش داده شود. از جمله امکانات جالب این قسمت ، قابلیت درج قیمت بازار آزاد و قیمت غرفـه می باشد که می تواند کمک شایانی به جذب مشتری نماید. به عنوان مثال اگر شما تولید کننده و یا فروشنده مانتو هستید و قیمت های شما نسبت به بازار کمتر است ، می توانید با ثبت اطلاعات و تصویر مانتوها قیمت فروش بازار آزاد آنها را ثبت و قیمت فروش در مغازه خود را با تعرفه کمتر در نظر بگیرید.

به جهت جلب رضایت کاربران و عدم معطلی آنها برای نمایش غرفـه و محصولاتشان در سایت دینـون ، کلیه موارد بدون تایید تیم پشتیبانی سایت و به صورت مستقیم و بلافاصله پس از ثبت ، در سایت نمایش داده می شود.

سایت دارای دیتابیس کامل جهت تمامی شهرهای ایران شامل 400 مورد و همچنین بیش از 500 نوع کسب و کار متفاوت می باشد و تقریبا تمامی مشاغل موجود در کشور ایران را شامل می شود. فلذا جامعه کاربرانی که می توانند در سایت دینـون استفاده نمایند ، بسیار زیاد بوده و همه اصناف و صاحبان کسب و کارهای مختلف می توانند اقدام به ساخت غرفـه نمایند.

این تنوع دستـه بندی نیز برای پیدا کردن غرفـه ها بر اساس استان / شهر / خدمات / محصول و ... در نظر گرفته شده است و موجب می گردد که افرادی که به دنبال مورد خاصی هستند ، به سهولت و راحتی به آن دست پیدا کنند. به عنوان مثال اگر فردی در شهر روانسر به دنبال کاغذ دیواری باشد ، می تواند با انتخاب استان کرمانشاه ، شهر روانسر ، دسته مصالح ساختمانی ، زیر دسته تزئینات و دکوراسیون ، به لیست تمامی غرفـه هایی که این کالا را بفروش می رسانند ، دسترسی داشته و با مشاهده محصولات آنها ، محصول مورد نظر خود را انتخاب و به فروشگاه مورد نظر مراجعه کند.

تمامی این امکانات و قابلیت ها به صورت رایگان و به جهت رونق کسب و کار هموطنان گرامی ارائه می گردد.

روش مناسب خریـد و فـروش

سایت دینـون هیچ گونه دخالت و منفعتی در معاملات نداشته و توصیه اکید می گردد که کلیه خریدها و تبادلات مالی خود را به صورت حضـوری و آگاهانه انجام دهید.

به جهت پیدا کردن مورد خاصی و یا اطلاع از قیمت های محصول خاصی در شهر خود ، ابتدا از طریق گزینه جستجوی کلی از بالای تمامی صفحات اقدام به فیلتر اطلاعات نمایید تا غرفه ها با موضوع دلخواه شما نمایش داده شود. سپس با مراجعه به غرفه مورد نظر می توانید از محصولات و تعرفه آنها مطلع شوید.

در هر غرفه نقشه کروکی به همراه آدرس و شماره های تماس مدیر غرفـه و صاحب کسب و کار ثبت گردیده است. توصیه می شود که پس از حصول اطمینان ، حضورا به مکان مورد نظر مراجعه کرده و اقدام به خرید نمایید.

مجددا تاکید می گردد که سایت دینـون هیچ گونه دخالت و منفعتی در معاملات ندارد و مسئولیتی را نمی پذیرد.

بروز رسانـی : 1397/06/02            بازدید : 247

logo-samandehi aparat seorate

تمامی حقوق برای سایت دینـون محفوظ است ؛ 1398 - 1397

Dinon