دینون ورود به درگـاه ثبت نام جدیـد جستجـوی کلـی بستـن منـو

جستجـو در میـان 16 غرفـه و 82 محصـول

.: مرتب سازی غرفـه ها :.

جدیدتریـن غرفـه ها
بروزتریـن غرفـه ها
محبوب ترین غرفـه ها

.: مرتب سازی محصولات :.

جدیدتریـن محصولات
محبوب ترین محصولات
دربـاره سایت دینـون راهنمـای خریـد و فـروش دریافت گواهی نامه SSL

نحـوه فعالیت سایت دینـون

نحوه فعالیت سایت دینـون به این صورت است که کاربران پس از ثبت نام و ورود به درگاه کاربری ، اقدام به ساخت غرفـه اختصاصـی خود به صورت رایگان می نمایند.

کاربران در مراحل در ساخت غرفـه می توانند علاوه بر وارد کردن شماره های تماس ، استان و شهر و همچنین آدرس کروکی فروشگاه و خدمات خود را ثبت نمایند تا دسترسی کاربران و مشتریان به آنها راحت تر باشد.

سپس می توانند محصولات و یا خدمات خود را در تمامی زمینه ها و بدون محدودیت در نوع و یا دستـه خاصی ثبت کرده تا در غرفـه آنها نمایش داده شود. از جمله امکانات جالب این قسمت ، قابلیت درج قیمت بازار آزاد و قیمت غرفـه می باشد که می تواند کمک شایانی به جذب مشتری نماید. به عنوان مثال اگر شما تولید کننده و یا فروشنده مانتو هستید و قیمت های شما نسبت به بازار کمتر است ، می توانید با ثبت اطلاعات و تصویر مانتوها قیمت فروش بازار آزاد آنها را ثبت و قیمت فروش در مغازه خود را با تعرفه کمتر در نظر بگیرید.

ه جهت جلب رضایت کاربران و عدم معطلی آنها برای نمایش غرفـه و محصولاتشان در سایت دینـون ، کلیه موارد بدون تایید تیم پشتیبانی سایت و به صورت مستقیم و بلافاصله پس از ثبت ، در سایت نمایش داده می شود.

سایت دارای دیتابیس کامل جهت تمامی شهرهای ایران شامل 400 مورد و همچنین بیش از 500 نوع کسب و کار متفاوت می باشد و تقریبا تمامی مشاغل موجود در کشور ایران را شامل می شود. فلذا جامعه کاربرانی که می توانند در سایت دینـون استفاده نمایند ، بسیار زیاد بوده و همه اصناف و صاحبان کسب و کارهای مختلف می توانند اقدام به ساخت غرفـه نمایند.

این تنوع دستـه بندی نیز برای پیدا کردن غرفـه ها بر اساس استان / شهر / خدمات / محصول و ... در نظر گرفته شده است و موجب می گردد که افرادی که به دنبال مورد خاصی هستند ، به سهولت و راحتی به آن دست پیدا کنند. به عنوان مثال اگر فردی در شهر روانسر به دنبال کاغذ دیواری باشد ، می تواند با انتخاب استان کرمانشاه ، شهر روانسر ، دسته مصالح ساختمانی ، زیر دسته تزئینات و دکوراسیون ، به لیست تمامی غرفـه هایی که این کالا را بفروش می رسانند ، دسترسی داشته و با مشاهده محصولات آنها ، محصول مورد نظر خود را انتخاب و به فروشگاه مورد نظر مراجعه کند.

تمامی این امکانات و قابلیت ها به صورت رایگان و به جهت رونق کسب و کار هموطنان گرامی ارائه می گردد.

بروز رسانـی : 1397/05/19            بازدید : 58

logo-samandehi

تمامی حقوق برای سایت دینـون محفوظ است ؛ 1398 - 1397

Dinon